Skla do brýlí


SKLO NEBO PLAST

Otázka, kterou si klade spousta nositelů brýlí. 

Chci raději lehké brýle s plastovými skly, nebo skleněné skla, která jsou sice těžká, ale prý odolnější proti poškrábání?

Pokud si objednáte brýlové čočky s AntiReflexní vrstvou, která výrazně zvyšuje propustnost světla do Vašich očí a snižuje námahu očí, pak jsou jak plastové, tak skleněné brýlové čočky stejně odolné proti poškrábání.

Jen ty ty plastové jsou navíc až o 50% lehčí.

Co si vyberete Vy?


ANTIREFLEX

AntiReflexní úprava známá také jako Antireflex se na brýlích používá protože snižuje odraz dopadajícího světla a tím i námahu očí při používání brýlí.

Navíc se tak zvyšuje estetický vzhled brýlí, protože snížením rušivých odrazů je lépe vidět nositeli brýlí do očí.

Výhoda antireflexu se nejvíce projevuje při použití brýlí při práci s počítačem nebo při řízení auta, ale snížení únavy očí je markantní i při každodenním běžném používáním brýlí

Krom toho, že Antireflexní vrstva zvyšuje odolnost proti poškrábání, tak může tahé odpuzovat vodu, nebo filtrovat nežádoucí záření emitované monitory počítačů

Přijďte se poradit o správném typu AntiReflexní vrstvy


BRÝLE K POČÍTAČI

Většina uživatelů počítačů, kteří tráví před monitorem počítače více jak 3 hodiny denně ví, jak vypadá únava očí a pálení očí -  pocity vyvolané zvýšenou námahou očí při práci s počítačem. 

Příčinou může například nevhodné používán brýlí, které sice spolehlivě fungují na čtení, ale na monitor umístěný v jiné vzdálenosti naprosto nevyhovují. 

Pro práci na počítači existují různé typy skel, která zajišťují optimální zrakové pohodlí a záleží jen na Vás, jestli potřebujete vidět pouze na počítač, nebo také na další vzdálenosti - například na zákazníky, kolegy v kanceláři, nebo na studenty.

Jako specialista na brýle k počítači vím, že brýle k počítači nelze doporučit bez antireflexní vrstvy, která snižuje námahu očí. 

Přijďte se poradit

Těším se na vaši návštěvu

Visus - Eva - Optik 

Eva Balcarová

Koněvova 165/6, 130 00 Praha - Žižkov
E-mail: eva@optika-konevova.cz
Telefon: 222 780 722    721 292 003

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek: 10:00 - 18:00

Pátek: 10:00 - 15:00
Sobota a Neděle: jen po dohodě